close
Menu

EXPERT CHECK

EXPERT CHECK: KORZYŚCI DLA CIEBIE
To nie jest zwykły program obsługi technicznej. Jest oparty na lepszych narzędziach, wykorzystuje dokładniejsze informacje i zawsze się opłaca.

GLOBALNA WIEDZA, LOKALNE ZASTOSOWANIE 

Twój ciągnik nie jest jak każdy inny. To samo dotyczy naszych wykwalifikowanych, certyfikowanych techników. Ich dogłębna wiedza na temat Twojej maszyny jest oparta na danych zbieranych co roku na całym świecie. Wiedzą doskonale, gdzie zajrzeć w pierwszej kolejności i które elementy wymagają szczególnej uwagi. Rozpoznają nawet najmniejsze usterki i wiedzą, co zrobić, by nie przerodziły się one w poważne problemy w następnym sezonie. Ciągnik będzie gotowy do pracy z maksymalną wydajnością właśnie wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna. Zapewni Ci to wyłącznie przegląd Expert Check.

 

WSZYSTKIE USŁUGI W JEDNYM MIEJSCU

Pomóż nam w utrzymaniu Twoich maszyn w pełnej gotowości operacyjnej. Ustalając termin przeglądu Expert Check, zapytaj o program Inspect and Connect: Dzięki Inspect and Connect nie tylko przeprowadzimy przegląd Expert Check maszyny, by przekazać ją z powrotem w idealnym stanie technicznym, ale również uaktualnimy ciągnik za pomocą systemu telematycznego JDLink. Za Twoją zgodą nasz serwisant może nawet zdalnie monitorować codzienny stan maszyny. Ponadto maszyna zostaje połączona z Centrum Operacyjnym John Deere. Umożliwi to chociażby bezpieczne zarządzanie danymi ustawień wyświetlacza AutoTrac, takimi jak wymiary i przesunięcia maszyn, granice pól i linie naprowadzania, oraz tworzenie ich kopii zapasowych. Daje to też możliwość przejrzenia i analizy danych dokumentacji terenowej.

NASI EKSPERCI: WIEDZĄ WIĘCEJ, POTRAFIĄ WIĘCEJ.
Sprawdź najnowszą ofertę!