close
Menu
Image

O nas

Firma Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o. o. należy do międzynarodowej grupy FRICKE z siedzibą w Niemczech. W Polsce firma instnieje od 1997 roku i prowadzi działalność w sektorze rolniczym a od 2004 roku jest autoryzowanym dealerem marki John Deere.

Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych oraz części i akcesoriów. Prowadzimy sprzedaż maszyn takich producentów jak: Manitou, Pottinger, Vaderstad, Joskin, Samasz, Wielton, Metaltech oraz wielu innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również używany sprzęt rolniczy.

Nasza siedziba znajduje się w Mrągowie. Posiadamy również oddział w Ełku.

Nasza firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dostawców sprzętu rolniczego i usług rolniczych w Polsce północno-wschodniej. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia aby  wybrać dla Państwa odpowiedni sprzęt dostosowany do potrzeb gospodarstwa oraz maszyn współpracujących. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość obsługi.

Zapewniamy możliwość obejrzenia maszyny na placu wystawowym oraz jazdę próbną a szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych przekaże Państwu wyspecjalizowany doradca handlowy.

Oferujemy Państwu również szeroką gamę usług rolniczych, np.:

  • koszenie zbóż i rzepaku
  • zbiór kukurydzy na kiszonkę
  • siew zbóż i rzepaku  

oraz wynajem sprzętu rolniczego.

Naszym Klientom gwarantujemy  fachową i sprawną obsługę serwisową. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zarówno w siedzibie firmy jak i w gospodarstwie Klienta.

Doskonale wyposażony sklep części i akcesoriów jest w stanie zrealizować każde zamówienie w ekspresowym tempie.

Naszymi największymi atutami są lojalność i zaangażowanie całego zespołu. Odważnie wdrażamy innowacyjne rozwiązania w zakresie rolnictwa precyzyjnego, dbając o zwiększenie efektywności działalności gospodarstwa i obniżenie kosztów produkcji.